UADRR | В Ужгороді проведуть масштабні міжнародні змагання дронів
16888
single,single-post,postid-16888,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

В Ужгороді проведуть масштабні міжнародні змагання дронів

Снимок экрана 2017-12-19 в 17.06.27

03 Сен В Ужгороді проведуть масштабні міжнародні змагання дронів

Трасу для перегонів дронів планують облаштувати у рові Ужгородського замку

Про це інформує Depo.Закарпаття.

На Закарпатті планують провести Кубок Східної Європи з дрон-рейсингу. 1-3 вересня найкращі українські та європейські пілоти зійдуться у поєдинку сучасних технологій на швидкостях більше як 100км/год. Така подія на рівні європейського чемпіонату відбудеться вперше в Україні.

«Для проведення Чемпіонату світу з дрон-перегонів 2016 року, що відбувся на Гаваях, місцем для траси булообрано Кualoaranch (ранчо Коалоа). Цемісце те проходили зйомки таких фільмів як «Jurassicpark» (Парк Юрськогоперіоду), серіалу «Lost» (Загублені). Для проведення Чемпіонату Європи з дрон-перегонів 2016 року — було обрано острів Ібіца. Останній кубок Європи було проведено у Франції на Єлисейський полях. Тобто обрали стратегію використання проведення замагань з дрон-перегонів для інноваційного розширення промоції найбільш туристичнопривабливих локацій», — зазначив директор з розвитку «Української Асоціації Дрон Перегонів» Олексій Єрмілов.

Провести такий івент випала честь Закарпаттю. Трасу для перегонів планують облаштувати у рові Ужгородського замку.

«Ужгородський замок на Закарпатті — є унікальною пам’яткою історичної спадщини України. Проведення першого в Україні Кубку східної Європи на території музейного комплексу відкриває можливості динамічного розвитку музею. Траса, що проходить тисячолітнім захисним ровом — інноваційно переосмислює сучасну функцію захисту середовища. А саме — там де відбувається сучасний поступ, там все безпечно. Територія розвивається», — коментує головний організатор «:DRONEVAR» Євген Забарило.

«Траса буде цілком безпечною для учасників, глядачів та пам’ятки архітектури. Учасники будуть у спеціально облаштованій зоні, а глядачів від траси відділятиме захисна сітка, висотою більше п’яти метрів», — зазначив спортивний і технічний директор «Української Асоціації Дрон Перегонів» Ілля Дашивець.

«На облаштування дрон-рейсингового майданчика піде більше сотні тисяч гривень. Зараз ми працюємо у режимі переговорів з партнерами. Необхідне обладнання для траси, ворота, захисні конструкції, системи телеметрії, засічки часу, передатчики відеосигналу, обладнання піт-зони, де пілоти готуються до старту та обслуговують техніку – це все масштабний процес, який потребує матеріальних вкладень», — коментує Ілля Дашивець.

Огранізатори кажуть, що остаточну кількість пілотів буде відомо за тиждень до події. Наразі триває реєстрація. Планують завезти більше 50 пілотів з України, Європи та навіть чемпіона світу з дрон-рейсингу Чада Новака з Австралії.